08.05.2019 Günlük Burç Yorumları

Okuma Süresi: 3 Dakika

KOÇ her şeyi içinde yaşar. Ağır başlı, dobra gözükür ama bazen insanlar üzülmesin diye içine atar. Koç kadar üzülen burcu çok az bulursunuz. Koç yeteri kadar yoruldu, yorulmaktan da yoruldu. Koç’a mutluluk lazım abi, başka yorgunluklara ihtiyacı yok. Koç’u mutlu edin abi.

BOĞA’yı kendisinden iyi kimse anlamadı. Çok insan tanıdı, tanıdıkça tiksindi. Bir şeye mecali kalmamış, eskisi gibi değil artık. Her şeyi çabuk unutuyor ve bu onu daha yorgun birisi yapıyor. Boğa bazı şeyleri ise hiç kafasından çıkaramıyor. Boğa’yı kıranlar çok, hem de çok…..

İKİZLER çok güvensizleşti. Ne dost dedikleri eskisi gibi sadık olabildi, ne de “beni üzmez” dedikleri onu üzmedi, hepsi üzdü ve bütün bu yüklerin altında ezilen hep İkizler oldu. İkizler’i sevmeyen çok, onu kıskananlarla doğru orantılı. İkizler çok kaybetti, ona sarılın lütfen.

YENGEÇ çok vefasızlık gördü. Ne dost dediği dost gibi kalabildi, ne sevdiği insanlar onu eskisi gibi sevebildi, ne de ki birisine sevgisini belli edip, mutlu olabildi. Yengeç her şeyin en güzelini hakediyor, onu üzmeyin. Şu sıralar zaten çok yorgun ve çok üzgün.

ASLAN kimsenin ahını almaz, kimseyi üzmez. Aslan’ın kalbi temiz, içi temiz çünkü. Aslan’dan zarar gelmez. Aslan’ı kıskananlar çok, biliyor musunuz niye? Çünkü Aslan gibi olmak istiyorlar ama olamıyorlar, çünkü dürüstlük temiz kalp ister ve maalesef ki bazılarında o yok.

BAŞAK’ı şu sıralar hiçbir şey güldürmüyor. Gülecek hali kalmamış. Mutlu olmak istiyor ama bir türlü olamıyor. Başak kalabalığı pek sevmiyor, yalnız kalmayı da sevmiyor, ortada kalmayı da sevmiyor. Başak şu sıralar çok yorgun, 7/24 uyumaya ihtiyacı var. Mutlu olmalı artık Başak.

burç yorumu

TERAZİ çok güvensizleşti. Birisi ona “bana güvenebilirsin” dediğinde eskisi gibi inanmıyor, içinde hep ukte kalıyor. Terazi kadar güzel sevenini bulamazsınız. Terazi’yi çok üzdüler, bu yüzden herkesle samimi olamıyor. Terazi’yi üzmeyin be abi, zaten çok üzüldü.

AKREP farklı. İçinde kopan fırtınalara rağmen, gülümsüyor. İçinde verdiği savaşa rağmen, dimdik ayakta durabiliyor. İçinde koskocaman yükleri taşımasına rağmen, hala sevdiklerini düşünebiliyor. Akrep kadar fedakar ikinci burç göremezsiniz. Kıymetini bilin ve onu çok sevin.

YAY nettir abi. Neyse o’dur. R yapmaz, içinden geldiği gibi davranır, rol yapmaz, yapmacık değildir. Yay hakedene de, haketmeyene de olduğundan fazla değer verir. Bu yüzden kaybeder işte Yay. Dobra olmak mı? Yay’dan daha dobrasını bulamazsınız. Yay’lar çok özeldirler.

OĞLAK yorgun şu sıralar. Fiziken değil, ruhen. Biraz da yıkık şu sıralar, yorgunluğun bir üst seviyesi. Oğlak’ı çok yordular, çok üzdüler çünkü. Oğlak’ın dinlenmekten çok, sevdiği insanın dizlerinde, omuzunda uyumaya ihtiyacı var. Terapi gibi. Oğlak’ın huzura ihtiyacı var.

KOVA’ya huzur lazım. Üzülünce onu üzmeyecek, yarasına tuz basmayacak, onu anlayacak birileri lazım. En ufak hatada terk eden değil, her zaman onun yanında olabilen insanlar lazım. Kova’ya güven veren insanlar lazım, samimiymiş gibi görünüp, güven verip, üzen değil. Kova’yı sevin.

BALIK sabırlıdır. Sabrının sonu selamet değil felakettir bunu asla unutmayın. Sesini çıkarmıyor diye, saf sanıyorlar, farketmiyor sanıyorlar. Balık her şeyin farkında, sadece kimseyi üzmek istemiyor, birisinin mutsuz uyumasını istemiyor, kalp kırmak istemiyor. Balık’ı üzmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir