Burçların Özellikleri

Okuma Süresi: 2 Dakika

KOÇ; Dobradır. Dürüsttür. Dik başlıdır. Çok kıskançtır. Korkmaz. Kimseye eyvAllah’ı yok. Güçlüdür. Zekidir. IQ’su yüksektir. Severse paylaşmaz. Silerse unutmaya çalışır ama unutamaz. İçten içe üzülen burçtur. Çabuk güvenir. Çabuk siler. Çabuk soğur. Çabuk kırılır. Çok özler.

BOĞA; Bağıra bağıra susmak neymiş öğrendi. İçinde fırtınalar kopsa da, dışarıdan yaprak kımıldamıyor. İçten içe üzülürken, dışarıya gülen burçtur. Her şeyi dert eden burçtur. Çok tatlı, insanın bakıp da gözünü alamadığı bir şirinliği var. Sarılmaya ihtiyacı var şu sıralar.

İKİZLER; Çılgın bir manyaktır. Sadece onu anlayabilen insanlarla anlaşabiliyor. Herkese aynı değildir, sevdiklerine karşı bambaşkadır. Samimi görünümlü, yapmacık insanların sevmediği hareketlerini görünce anında soğuyor. Dışarıdan çok sakin, içten çok çılgın ve özel burçtur.

YENGEÇ; Hayallere dalıp, uyuyakalmayı özledi. Yorgun; Çok düşünmekten, her şeyi kafaya takmaktan, bomboş şeyleri üzerinde çok fazla durmaktan. Kırgın ama gülümsemeye devam ediyor. Herkesle anlaşamaz, sevdiklerini herkesin yerine koymaz. Laubaliliği sevmez. Çok özeldir.

ASLAN; Hayatından en sevmediği dönemleri silmek istiyor. Birisinin en sevmediği hareketini gördüğü anda soğur, en yakını olsa bile. Zoru sever ama zoru yendikçe daha da zoru geliyor. Bazı şeylerin üstesinden geldikçe daha da geliyor üstesi. Kalbi paramparça, bir bilseniz.

BAŞAK; Bekletilmek: En nefret ettiği şey. Samimiyetsizlik: En çok gıcık olduğu şey. Laubalilik: Bir insanda en sevmediği şey. Yalan: Birisinden soğuması için en büyük sebep. Kırgınlık: Sevdiği insanlarla arasında olmamasını istediği en büyük şey. Yorgun: Şu sıralar hep öyle.

TERAZİ’yi; Anlayamıyorlar. Çok kırıyorlar. Çok yoruyorlar. Hiç anlamaya çalışmıyorlar. Çok yıpratıyorlar. Bir kere olsun mutlu etmeye çalışmıyorlar. Asla yenemezler. Asla üzemezler. Asla değiştiremezler. Kimse kolay kolay istemediği bir şeyi zorla yaptıramaz,çok güçlüdür Terazi.

AKREP; Tam olarak anlayamazsınız. Tam olarak tanıyamazsınız. Tam olarak bilemezsiniz. Tam olarak üzemezsiniz. Sevgisi tamdır. Silerse, tam siler. Tam sever. Ya çok sever, ya da nefret eder. Ya çok bağlanır, ya da hiç ısınamaz. Ya çok kırılır, ya da hiç umursamaz.

YAY; Biliyor musunuz? Yay üzülürken yanında kimse yoktu, kimse Yay’a yalnız kalmaktan bahsetmesin. Bıkmış artık, yalancı, sahtekar, iki yüzlü ve daha fazla yüzlü insanlardan. Bıkmış artık, yüzüne gülüp, arkasından konuşan, içten pazarlıklı insanlardan. Yormayın be Yay’ı artık.

OĞLAK; Onu terkeden insanlardan bir türlü kopamadı, unuttum dese de yapamıyor, unutamıyor. İlkleri unutmaz. Sevdiği insanları her şeyiyle sever, tüm hücrelerine kadar. Şu sıralar onu anlayacak birisine ihtiyacı var, konuşmasa, bir söz demese bile, anlayacak birisi lazım ona.

KOVA; Neye üzüleceğine bulamayınca boş yere üzülüyor, şu sıralar biraz delirdi. Delirttiler Kova’yı. Birisini seviyorsa eğer düm dünyası o insan olur. Seviyorsa, kendinden bile kıskanır, o derece kıskançtır. Reddedilmesini sevmez, çok hassastır her şeye karşı,çabuk kırılır.

BALIK; Sürekli etrafından vefasızlık gördü. İçine ata ata psikolojisi bozuldu. Yalnız kalmaya ihtiyacım var dediğinde şaka yapmıyor, çünkü kalabalıktan bıktı. Durduk yere gelen özlem hissinden nefret ediyor. Beklenmedik hediyelere, sürprizlere ihtiyacı var şu sıralar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir