19.02.2019 Günlük Burç Yorumları

Okuma Süresi: 2 Dakika

KOÇ; Gerçek dosttur. Samimi görünümlü, yapmacık insanlardan nefret ediyor. O kadar çok yüzlü insanlar tanıdı ki, artık birisine güvenmeden önce “ben bir daha nasıl güvenebilirim?” diye kendine soruyor. Güven konusunda çok darbe aldı ama en azından bazı insanları tanımış oldu.

BOĞA; Müzik dinlemeyi çok sever, en çok huzurlu olduğu zamanları genelde şarkı dinler. Kendini acındırmaktan nefret eder. Onu nasıl görüyorsanız öyledir, birisinin gözünde yükselmek için yapmacıklık yapmaz. Hayal kurmayı çok seviyor, çünkü hayaller Boğa’yı mutlu ediyor.

İKİZLER; Birisine veda etmekten nefret ediyor. Sevdiği insanlardan uzak kalmaktan nefret ediyor. Bir göz süzmesi var, bir insandan hoşlanmadığının en büyük belirtisi. En sevmediği hareketler, genelde sevmediği insanların yaptığı bütün hareketler. Çok çabuk bağlanır ve çok özler.

YENGEÇ; Zor günlerinde bile dağ gibi dimdik duran bir burçtur. Üzgünken bile, derdini anlatmak istediği arkadaşlarına hep dayak oldu, kimse Yengeç’e vefasızlıktan bahsetmesin. Güldüğü zamanlar delirerek kahkaha atması var, resmen Nirvana. Çok samimi ve açık sözlü burçtur.

ASLAN; Kalabalık içinde yalnızlığı yaşamaktan nefret ediyor. Çok güvendiği insanlar sözünden bıktı ve artık herkese güvenemiyor. Sözün bittiği yerde olmaktan nefret ediyor. Gülerek ağlar, resmen delirmişliğin zirvesi. Kinci değildir, sadece herkesle samimi olamıyor.

BAŞAK; Her güzel şeyin ardından üzülmekten nefret ediyor. Bazı şeylere çabuk alışmışken uzak kalmaktan nefret ediyor. Sevmediği insanlarla aynı ortamda bulunmaktan nefret ediyor. Bir şeye mecbur bırakılmasından nefret ediyor. Sevmediği şeylerin yapılmasından nefret ediyor.

TERAZİ; Psikopat bir burçtur, bazen sevdiği şeylerden bile nefret edebiliyor ama hemen geçiyor, biraz delirmiş de olabilir. Ortası yoktur, ya evet der, ya da hayır. Arada kalmayı sevmez. Korkak değildir, çok güçlüdür ve onu kolay kolay yenemezler. Didiştiği insanları çok sever.

AKREP; Çok çabuk soğur, kolay ısınamaz. Kolay güvenemez. Çabuk kırılır. Pes etmez. Naif yapısı vardır. Çok tatlıdır. Tatlılığı dillere destan. Gülmek en çok Akrep’e yakışıyor. Gerçek bir yol yoldaşıdır, kimseyi yarı yolda bırakmaz. Dinlediği şarkılarda çoklu hayalleri var.

YAY; Herkesi çok düşünmez, sevmediği insanları umursamaz bile. Sert görünümlü, sıcakkanlı yapısı ve hep gülümseyen yüzü vardır. Çok anlattı, anlamadılar ve susmaya karar verdi. Herkese her şeyi anlatamadığı için kendi kendine konuşmayı, insanlarla konuşmaktan daha çok seviyor.

OĞLAK; Yalan söylemez. Cimriliği sevmez. Kendini ait hissetmediği yerde çok kalamaz. Sevdiklerinden uzak kalmaktan nefret eder. Herkese derdini anlatmaz. Herkesle aynı olamaz. İkilem arasında kalmaktan nefret ediyor. Çok kararlıdır. Pes etmeyen bir yapısı vardır. Sevin onu.

KOVA; Şu sıralar yalnız kalmak istiyor, kimseyle konuşmak istemiyor. Şu sıralar her şeyi düşünüyor ama en az kendine zaman ayırıyor. Şu sıralar çok yoruldu, bu yorgunluk çok düşünmekten, hem de bomboş şeyleri düşünmekten, değmez kendisini üzmeye. Şu sıralar sevilmek istiyor.

BALIK; Şu sıralar çok özlüyor ama neyi özlediğini tam olarak bilemiyor, duygusal boşlukta. Herkesi hakettiği yere koymaz, genelde daha yükseklere koyar, işte Balık’ın kaybetme hikayesi. Kaybetmeyi sevmez, birisine kızmayı da hiç sevmez ama psikolojisi çok bozuldu şu sıralar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir