28.01.2019 Günlük Burç Yorumları

Okuma Süresi: 2 Dakika

KOÇ; Hiçbir şey yapmayınca daha çok yoruluyor. Herkese güvenemediği için en çok kendisiyle konuşmayı seviyor. Herkes onu anlamadığı için sadece seçtiği insanlarla muhattap olur. Geceyi çok sever, çünkü en çok geceleri insanlardan uzak kalıyor ve sakinleşiyor. Mutlu olmalı artık.

BOĞA; 5 saniye önce gülerken, 5 saniye sonra ağlayabilir ama içinde. Zorlukların üstesinden aştıkça, daha da geliyor üstesi. En sevdiği aktivite: Uyumak, hem de en sevdiği insanın dizlerinde uyumak. Bu huzurda bambaşka bir boyut. Boğa onu seven insanlara her zaman kucak oldu.

İKİZLER; Bakışları deniz gibidir. Ne kadar gözlerine baksanız da o uzağa dalan bakışlarını anlayamazsınız. Çok derin burçtur, asla tam olarak anlayamazsınız. Hırslı değildir ama bir şeyi isterse onu yapar. Şaşırtmayı sever. Bazen neye şaşıracağına şaşırıyor. Muazzamdır, muazzam.

YENGEÇ; Hassas bir yapısı var, o yüzden her olaya çok çabuk üzülebilir ve kırılabilir. İçi temiz, vicdanı çok rahat her zaman öyledir. Birisine küsebilir ve karşısındakinin haberi olmadan barışabilir. İçinde çılgın birisi yatıyor. Bazen ağırbaşlı, bazense çok eğlencelidir.

ASLAN; Tek yüzü vardır, gördüğünüz. Tek başınadır, yalnız değildir. Etrafındaki bazı insanların o kadar çok yüzü var ki, tanıyamıyor. Kusura bakmayın ama sevmediği insana yalandan da olsa gülümsemez, gülümseyemez. Sevilmekten daha çok anlaşılmak,onu anlayan birisi olsun istiyor.

BAŞAK; Güldüğüne bakmayın, çünkü iyi bakmamışsınızdır, içten içe çok kırılıyor. Titizliği diye bir şey var, her zaman titizdir, her zaman temizlik ön plandadır Başak için. Dostum dediği insanın 5 parmağın sayını geçmez. Bazen kendi kendiyle, bazen de duvarlarla konuşmayı sever.

TERAZİ; Terazi’nin çok sevdiği insanlar vardı ama artık bir anlam ifade etmiyor. Terazi’nin çok güvendiği insanlar vardı ama artık tanıyamıyor. Terazi’nin güveni bir kere kırılır, ikinci kez affeder ama aynı duyguyla güvenemez bir Terazi. İçinde deli birisi var ama çok tatlı.

AKREP; Sevdiklerinin yeri onun kalbinde bambaşkadır Herkese aynı samimiyeti göstermez. Çok samimi olması,bu onun iyi niyetini suistimal etmeniz anlamına gelmez. Güzel seviyor diye yarı yolda bırakıldı,çünkü güzel seven insanların kıymeti bilinmiyor be. Sevmekten öte anlayın onu.

YAY; İnsanların yüzüne gülüp, arkasından konuşmaz. İçten pazarlıklı insanları görünce 5 km uzakta geziyor, hiç muhattap bile olmaz. Kendi kendiyle konuşmayı çok seviyor, deli değil, sadece en azından onu en iyi anlayan yine de kendisi. Kimseyi kendi menfaati için kullanmaz.

OĞLAK; Kafasının içi çok karmakarışık. Her şeyi çok hızlı düşündüğü için bazen hissettiği şeyleri söylemekte zorluk çekebiliyor. Birisi onun sevmediği hareketi yapıyorsa hemen soğur. Bir kere şans verir, iki kere şans verir, üç kere şans verir, genelde hep şans verir.

KOVA; Yapmacık değildir. Sahte değildir. İçten pazarlıklı değildir. Yalandan yüze gülmez. İnsanların arkasından konuşmaz. Bencil değildir. Kinci değildir. Sahtekar değildir. Yalan söylemez. Yalancı değildir. Egolu değildir. Korkak değildir. Herkesle samimi değildir.

BALIK; Samimiyet doludur. Deli doludur. Bir şeyi çok seviyorsa, sevgisinden zor vazgeçer,vazgeçmez çoğu zaman. Yarı yolda bırakmak ruhunda yok. Birisine söz verdiyse,ne yapar ne eder sözünü tutar. Delirmişcesine gülmeyi çok seviyor. Herkesle vıcık cacık olmadığı için sevilmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir