26.01.2019 – Günlük Burç Yorumu

Okuma Süresi: 2 Dakika

KOÇ; Aynı anda 5 kişiyle inatlaşabilir. Eskiden değerini bilmeyen insanlara gülüp geçiyor. İnsanlara çok değer verdiği için birisiyle küsmek, Koç’u çok üzer. Kolaya kaçmaz. Günde 500 kere ruh hali değişir. Çok duygusaldır ama bunu herkese göstermez. Gülüşü bambaşka bir boyut.

BOĞA; Birisinden soğuyorsa, zor ısınır. İçinde fırtınalar kopan, dışarıya sadece gülümsemekle yetinen birisine Boğa denir. Düşünceleri atlatmak şekli: Atlatamaz. Bir gün içinde çok çalışabilir yorulmaz ama bir saniye oturup nelerden geçtiğini düşünse çok yorulur. Üzmeyin onu.

İKİZLER; Başkalarının imkansız dediği şey, İkizler’in rutin hali. Ruh hali çabuk değiştiği için 1 saniyede binlerce duyguyu hisseder. Kafasında plan kurmaz, planları sevmez, nasıl rahat ediyorsa öyle yaşamayı sever. Psikolojisi o kadar çok yorgun ki, 24 saat uyuyabilir.

YENGEÇ; Hatıraları çok derin, bazıları mutluluğunu, bazıları mutsuzluğunu gösterir. Birisini özlüyorsa belli etmez. Birisine kırılınca, aylar geçse bile konuşturmaz, hayır öyle değil işte, yarın barışır o. Kimseye gönül koymaz. Bir şeyi yapıyorsa içinden geldiği içindir.

ASLAN’ın güle güle çıldırmışlığı çok oldu. Gülüyordur ama bir şeyler yolunda gitmiyormuş gibi. Gülüyordur ama içinde fırtınalar kopuyormuş gibi. Gülüyordur ama içi çok karmakarışık. İşte bu delirmişliğin zirvesi. Delirtmeyin Aslan’ı.

burç yorumu

BAŞAK’ın sevdiğini kimse sevemez, öyle kıskanır o sevdiklerini. Başak çabuk soğur ve bunu nasıl yaptığını anlayamazsınız. Konuşurken ufacık bir hareket ve ya söz hoşuna gitmez soğur ve bir daha muhattap olmaz o kişiyle. Başak’ı seven böyle sevsin, en doğal haliyle ve onu üzmeyin.

TERAZİ’nin bağıra bağıra bıktım dediği anlarda en güvendiği insanları yanında bulamadı. Belki de bu yüzden çok kırgın, belki de bu yüzden çok suskun. Belkilerdi Terazi’yi üzen, mutlu sandınız. O gülüşleri anlamak zor değil, gülerken gözlerine bakın, işte o zaman anlarsınız onu.

AKREP’i anlamıyorsunuz. Çok çabuk küser ama sebebini bilemezsiniz, çünkü Akrep küstüğünde kimseyle konuşmak istemez. Akrep’in kalbi temizdir, belki de bu yüzden çok çabuk yumuşar, belki içinde karşısındakini affetmiştir ama küsülüymüş gibi davranır.Çünkü ilgiye ihtiyacı var onun.

YAY; Herkesle yapmacık samimiyetler kurup samimiyetsizleşen insanlarla muhattap olmaz. Birisi gözünden düşmüşse, düşmüştür. Konu tartışmaya kapalı. Herkesle vıcık cacık olmadığı için çok kıskanıyorlar onu. Aynı şeyleri yapmayı sevmez, farklı olmak en sevdiği aktivite.

OĞLAK; Dağ gibi durup, dal gibi kırılan kalbi vardır. Üzülmekten değil de daha çok boşuna kürek çekmekten çabalamaktan bıktığı için çok içine kapanık. Sahte değildir, nasıl görüyorsanız öyledir. Aşkın en güzel haliyle sever Oğlak. Başkalaşan ve herkeseleşenlere tahammül edemez.

KOVA’nın özlemesi diye bir şey var. Normal insanlar gibi özlemez mesela. Güler ama içinde durumlar öyle değildir, kahkaha atar ama içinde fırtınalar kopuyordur. Mutluymuş gibi görünür ama içinde buruk bir his vardır. Kova’nın özlediğini anlayamazsınız. Bu bambaşka bir boyut.

BALIK; Dertlerinin ömrü saçları gibi, kestikçe uzuyor. Onun kadar güzel bakan ikinci birisi daha yok. Kıskandırmak için tek bir hareket, soğutmak için tek bir tavır yeter. Kimseyi yarı yolda bırakmadı, bırakmaz da. Soğukkanlı olmasına bakmayın, bir de tanısanız çok seversiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir