22.01.2019 Günlük Burç Yorumları

Okuma Süresi: 3 Dakika

KOÇ’la inatlaşmak mı istiyorsunuz? İnatlaşın ama zaman kaybı, çünkü galip belli. Koç’la iyi mi anlaşmak istiyorsunuz? Kendiniz olun, fazla bir şeye gerek yok. Koç’u anlamak mu istiyorsunuz? Yanında olun yeter. Koç’un yerinde mi olmak istiyorsunuz? Taşıyamazsınız dertleri ama.

BOĞA’nın nasılsın?’lara kulağı tok. Boğa’ya neyin var? diyen değil, ben seni anlıyorum diyebilen ama bunu gerçekten yürekten hissederek diyebilen insanlar lazım. Boğa çok deniz aştı, çok fırtınaları geçti. İşte bu yüzden deniz gibi derin ve dışarıdan kımıldamayan fırtına gibidir.

İKİZLER ne kadar çok tanısanız, bir o kadar çok seversiniz. İkizler’in sağı, solu belli olmaz. Biraz belirsizdir ama ne sevdiğini unutur, ne de onu seveni. Vefalı burçtur İkizler. Birisini özlerse, gider bulur onu, sarılır ona. Kim daha çok seviyor tartışmayalım bence.

ASLAN: Siz hiç gülerek ağlayan burç gördünüz mü? İşte onu her gün görüyorsunuz, çünkü o Aslan. Ne kadar büyük yüreğe sahip olduğunu belki göremezsiniz ama yaptıklarıyla anlayabilirsiniz. Aslan’ın gölgesi bile yeter, kendinizi güvende hissetmeniz için. İyi ki var Aslan’lar.

YENGEÇ duygusaldır evet, ufak şeylere takılıp üzülebilir. İşte Yengeç’i çoğu insanlardan uzaklaştıran şeylerdir, ufak detaylar. Ufacık bir hareket, bir söz kırabilir bir Yengeç’i. Yengeç’in psikolojisini anlamak çok zordur, bu kadar çabuk duygusallaşan insanı anlamak çok zor.

BAŞAK’ın geceleri bir insanı çok düşünüp, ona çıkan saatlerde onu düşünerek dinlediği şarkılar çok oldu. Başak insanlara gülümseyebilir ama bunun nasıl bir gülüş olduğunu farkedemezsiniz bile. Bu gülüşler kırgınlığını gizletmek için, bu gülüşler üzüldüğünü belli etmemek için.

burç yorumu

TERAZİ’nın şu sıralar aşırı derecede mutlu olmaya ihtiyacı var. Bir karavana, bir kaç da dosta ihtiyacı var uzun bir yolculuk yapmak için. Terazi’nin dostu çok azdır, bazen de hiç olmaz. Terazi dost konusunda çok seçicidir.Şu sıralar dinlenmeye, uzun süren yolculuğa ihtiyacı var.

AKREP’in kalbi temizdir. Kalbinin temizliği, güzelliği huyuna yansımış. Bir de çok tatlıdır Akrep, ona kırılamazsınız, darılmazsınız. Akrep’i mutlu edin, anlamsızca güldürmeye çalışın. Akrep var ya Akrep, hayatın anlamadırlar onlar. Akrep gibi dostlar biriktirin. Çok özeldir.

YAY kıskançtır, ağırbaşlılığıyla belli etmemeye çalışır ama öyledir. Sevdiğini sadece o sever, onun sevdiğini başkası sevemez Yay’a göre. Yay çok güçlü burçtur, hem de çok samimidir.Dürüstlüğü yüzünden çok insanın içyüzünü gördü ve o zaman anladı: herkese güvenmemesi gerektiğini.

OĞLAK’ı unutmak mümkünsüz. O gülen gözleri, o uzaklara dalan bakışlarını unutamazsınız. Oğlak severse, gerisi yalan olur. Oğlak severse, gerisi hikaye olur. Oğlak soğursa, gerisi önemsiz olur. Oğlak kırılırsa, gerisi anlamsız olur. Bu yüzden Oğlak’ı üzmeyin, kırmayın ve anlayın.

KOVA’yı anlamak zordur derler ama aslında öyle değil. Kova’yı anlamak için çaba gerekiyor,onu anlamak için çabalamanız gerekiyor.Bazen de yanında olmanız yetiyor.Kova farklıdır, öyle herkesle anlaşamaz dersiniz ama bir de bakarsınız herkesle konuşacak bir dil bulur. Kova muazzam.

BALIK’ın gülüşü güzel, konuşması özel, bakışı derin, özlemesi bile farklı. Balık’ın gösterişe ihtiyacı yok, kimseye kendini göstermeye çalışmaz, herkesin karşısında kimseyi küçük düşürmez, sevmez öyle şeyleri. Sadelikten yanadır Balık. Ne demişler: Sadelik, güzelliktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir