16.01.2019 Günlük Burç Yorumları

Okuma Süresi: 2 Dakika

KOÇ; Kendinden bahsetmeyi sevmez. Ağırbaşlı takıldığına bakmayın,çok çılgın ve manyak bir burçtur. İçinde yatan bir deli var. Siniri kısa sürer ama sinirlendiğinde onu tanıyamazsınız. Zoru zor olduğu için sevmez,genel rutini böyle Her şeye kafayı takan ama belli etmeyen burçtur.

BOĞA; İçten tavrı içinden geldiği içindir, yapmacık olmaz asla. Samimiyetinden şüphe duyduğu insanlara karşı mesafelidir hep. Hevesinin kırılmasından nefret eder. Güveninin boşa çıkması, onu en çok sinirlendiren ve kıran olay. Sinirlendiğinde, Boğa’yı tanıyamazsınız.

İKİZLER; Boş yere üzülüp bütün gününü mahvedebilir. Bir işi bitirmeden diğer işe geçemez. Eskilere ve anılara çok takılı kalır. Kafasının içine baksanız, delirirsiniz. Taşıdığı yükler hiç kolay değil, başka kafa olsa kaldıramaz. Güldüğüne bakmayın, belki de gülmüyordur.

YENGEÇ; Cahilliğe tahammülü yok. IQ’su eksi olan insanlarla muhattap bile olmaz. Fazla egolu insanlarla anlaşamaz. Sadelik ve içtenlikten yanadır. Doğrudan yanadır hep. Hakkının yenilmesine izin vermez. Çok çocuksudur ama herkese değil. Çok eğlencelidir ama herkese değil.

BAŞAK; En çok neye sinirlenir? Boş şeylere. En çok neye kırılır? Küçücük hatalara. En çok neye sevinir? Sevdiği insanı görmeye. En çok neye üzülür? Onu üzen her şeye. En çok neye güvenir? Güvenini kıran her şeye. En çok ne için çabalar? İnsanları güldürmek için.

ASLAN; Duvar gibidir. Herkese aynı değildir. Herkesle samimi değildir. Herkesle aynı şeylere gülemez. Herkesle gülemez. Herkese derdini anlatmaz. Herkese içini dökmez. Herkesle muhattap olmaz. Herkese güvenemez. Herkesleşeni sevmez. Herkes içinde tavsiye verilmesini sevmez.

TERAZİ’yi sevmiyorsanız, onun hakkında konuşmayın, çünkü genelde onu sevmeyenler, onun hakkında en çok konuşanlardır. TERAZİ’yi anlamak istiyorsanız, karşısında değil, yanında olun, sımsıkı sarılın ve onu asla bırakmayın. TERAZİ’nin güvenini boşa çıkarmayın, bir daha konuşmaz.

AKREP; Bazı insanlara verdiği boş çabalar yüzünden çok kırıldı, çok yoruldu, çok üzüldü ama siz onun gülen gözlerini gördünüz. Herkes içinde gülen tek başına ağlayan burçtur. Kuşkucu olmasının sebebi, korkak olmasından değil, zamanında çok güvenip, güveni boşa çıktığından.

YAY; Çok şeyin bambaşka olmasını isterdi. Sükuneti deliliğinden. Karşınızda sakin gibi gözükür ama aşırı çılgındır. Sevdiği insanların yanında çocuklaşır ancak. Binbir türlü yalan dinledi hep, inanmaya devam etti pembe yalanlara ama artık güvenemiyor öyle herkese.

OĞLAK; Mutlu olması demek,sevdiği insanların yanında olması demek. Bazen kendi içinde birilerine küsüp ve onların haberi olmadan tekrar barışabiliyor. İçtenliği yüzünden çok insan tarafından yarı yolda bırakıldı ama o asla dürüstlüğünden, samimiyetinden ödün vermedi. Gökyüzüdür.

KOVA; Şu sıralar biraz yorgun, biraz dargın. Aşırı tahammülsüzdür. Samimidir ama adamına göre. Çok yüz verdiği insanlar vardı ama artık o insanların hangi yüzüne güveneceğini anlayamıyor. Çok sever ama bu onun vazgeçmeyeceği anlamına gelmez. İnce ayrıntılara çok takılır.

BALIK; Üzmek istemiyorsanız, yalan söylemeyin. Kırılması için çok sebep gerekmez. Bazı şeylerden çok çabuk sıkılabiliyor. Çok çabuk yorulabilen ama bunu belli etmeyen ve bunu nasıl yaptığını bilmediğiniz burçtur. Barışması küsmesinden daha kısa sürer. Aşk burcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir