Burcun Bugün Ne Söylüyor ?

Okuma Süresi: 2 Dakika

KOÇ şu sıralar biraz yorulmuş, bazı yapmak mecburiyetinde olduğu şeyleri yapmak gelmiyor içinden. Koç kafasını yastığa koyar koymaz uyumayı istiyor, uzun süre düşünüp sonra uyumak istiyor. Eğer düşünecekse de hayaller kursun, güzel şeyler düşünsün, kafasını yoracak şeyleri değil.

BOĞA’yı anlamıyorlar, anlasaydılar ona “seni anlıyorum” diyip, yarı yolda bırakıp gitmezdiler. Boğa’yı anlamak kolay değildir, ruh hali çabuk değişir. “Seni anlıyorum” diyip, Boğa’ya sarıldınız mı hiç? Boğa ilgiyi seven burçtur. Boğa’nın yanında olun, karşısında değil.

İKİZLER çoğu şeyi bazılarına göre daha hızlı anlayabiliyor. Çoğu şeylerin farkına daha hızlı varabiliyor, çoğu insanları daha çabuk analiz edebiliyor.İnsanları tanımak konusunda çok iyidir,insanların konuşmasından anlar nasıl biri olduklarını.İkizler’in yerinde olsan çıldırırsın.

YENGEÇ’i seviyorsan, yanında ol. YENGEÇ’i anlamak istiyorsan, yanında ol. YENGEÇ’in gülüşüne şahit olmak istiyorsan, yanında ol. YENGEÇ’in üzülmesini istemiyorsan, yanında ol. YENGEÇ’in kırılmasını istemiyorsan, yanında ol. YENGEÇ’in suskunlaşmasını istemiyorsan, yanında ol.

ASLAN’ın soğuk davranışlarına, soğukkanlı olmasına aldanmayın, bir insan düşünün, o kadar çok ilgisizlik görmüş ki çok yorulmuş. Bir problemi olduğunda güvendiği insanlardan gördüğü güvensizlik nedeniyle içinde, tek başına halletmiş karşılaştığı zorlukları. Evet, bu Aslan burcu.

BAŞAK’ın en güzel halleri: Didiştiği halleridir. Çok tatlı oluyor öyle ama herkesle de aynı samimiyeti kurmaz. Didiştiği insanlar sevdiği insanlardır. Başak her zaman sevdiği insanları en güzelinden mutlu etmeyi ister. Başak’ın temiz kalpliliği diye bir şey var,herkesi düşünür o.

TERAZİ boşvermişlik sendromu yaşıyor, biraz da yorgunluk. Her şey üst üste gelince en iyisi sakin kalmayı, herkesten uzakta kendini dinlemeyi seviyor. Böyle huzurlu oluyor o. Çok kafaya taktığı şeylerin sadece kendine zarar verdiğini gördü,hiçbir faydası olmadığını anladı artık.

AKREP; Sevgidir. Aşktır. Masumiyettir. Saftır. Temiz kalplidir. İçtendir. Yalansız, dolansızdır. Neyse o’dur. Göründüğü gibidir. Olduğu gibi görünür. Huzurdur. Değişmez. Hassastır. Küs kalmayı sevmez.

YAY sevmez; Herkesle samimi olanı. Herkesle vıcık cacık olanı. Her şeyde kusur arayanları. Her işine burnunu sokanları. Her işine karışılmasını. Herkesle aynı yere koyulmasını. Herkesleşenleri. Her defasında sevindiğinde üzülmeyi. Her defasında yarı yolda bırakılmayı.

OĞLAK’ı üzmeyin; Çünkü çok hassas. Çünkü duygularını içinde yaşar. Çünkü haketmiyor. Çünkü çok içten. Çünkü mutlu olmayı hakediyor. Çünkü içi/dışı bir. Çünkü birisine kırıldığında uzun süre konuşmaz. Çünkü suskunluğu kötüdür. Çünkü onun yüzü sadece sevinçten gülmeli.

KOVA sıcakkanlı burçtur. Kim ne derse desin, herkesle aynı olamıyor ama kimseye de kötü tavır sergilemiyor. İnsanlara hakettiğinden fazla değer veriyor, kimseyi mutsuz görmeği sevmiyor, herkesin mutlu olmasını istiyor. Kova gibi insanlar lazım, asla üzmeyen, terketmeyen birisi.

BALIK; Sadece gülmek istediğinde gülmez, sinirlendiğinde de güler. En tatlı halleri, her zamanki halleridir. Doğaldır, yapmacıklığa tahammülü yoktur. Tam olarak nelerden hoşlandığını bilemezsiniz, gizemlidir. Denizi çok sever. Onun gözleri, en güzel deniz. Samimidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir