Neden mi Burcun ?

Okuma Süresi: 2 Dakika
 1. Neden mi KOÇ; Çünkü hep dobradır. Çünkü laf sokmaz,inatlaşır. Çünkü ona ihtiyacı olan kimseyi geri çevirmedi. Çünkü onunla dertleşmek isteyene derman oldu. Çünkü herkes gibi değil. Çünkü deli gibi sevmek ruhunda var. Çünkü yeri geldiğinde eğlenceli,yeri geldiğinde ağır başlıdır.
 2. Neden mi BOĞA; Çünkü yaşadığı hayal kırıklıklarını kimseye söylemeyip, kimseyi üzmez. Çünkü kendi halinde takılmayı sever. Çünkü severse, tam sever. Çünkü onda yalan yok. Çünkü o tamamen dürüsttür. Çünkü o güvendiği insanlara toz kondurmaz. Çünkü o sevdiği insanı asla üzmez.
 3. Neden mi İKİZLER; Çünkü sahteliğe tahammülü yok. Çünkü nasıl tanıyorsanız öyledir. Çünkü göründüğü gibidir. Çünkü onun yanındayken sıkılmazsınız. Çünkü onun yanındayken zamanın nasıl geçtiğini bilemezsiniz. Çünkü birisine kırıldığında hemen barışır. Çünkü uzun süre küs kalamaz.
 4. Neden mi YENGEÇ; Çünkü çok iyi bir sırdaştır. Çünkü kimseyi üzmez. Çünkü hep neşe saçar. Çünkü yüzündeki gülücükler hiç eksik olmaz. Çünkü bir şeye umut edip olmadığında üzülmek yerine şükreder,daha iyisi olacağı için. Çünkü pes etmez. Çünkü dostlarına çok önem verir. Vefalıdır.
 5. Neden mi ASLAN; Çünkü insanları çok iyi anlar. Çünkü seni en iyi o anlar. Çünkü bir sorun olduğunda rahatlıkla onu Aslan’a anlatabilirsin. Çünkü üzgün olduğunda Aslan’a sarılabilirsin. Çünkü kırıldığında Aslan’a sarılınca geçer. Çünkü ne zaman onu görmek istesen, reddetmez o.
 6. Neden mi BAŞAK; Çünkü çok tatlı. Çünkü sevdiği insanı üzülmeye koymaz. Çünkü sevdiği insanın üzülmesine dayanamaz. Çünkü sürpriz yapmayı sever. Çünkü en sevdiği insanlar, en çok didiştiği insanlar. Çünkü çok masum ve çok çocuksu. Çünkü sevdiğini sahiplenir, onu çok sever.
 7. Neden mi TERAZİ; Çünkü samimidir. Çünkü huzur onun yanında. Çünkü onun dizleri en güzel yastık. Çünkü onun gözleri en güzel manzara. Çünkü o bambaşka. Çünkü o çok farklı. Çünkü o sevilmeye değer. Çünkü o güvenilmeye değer. Çünkü o sarılmaya değer. Çünkü o aşık olmaya değer.
 8. Neden mi AKREP; Çünkü yüreğinizi ısıtır. Çünkü onun yanında sıkılmazsınız. Çünkü herkese karşı samimidir. Çünkü herkesle vıcık cacık olmaz. Çünkü temiz kalplidir. Çünkü içtendir. Çünkü bir şey söylediğinde birisini kırmamak için 100 kere düşünür öyle söyler, bazen de içine atar.
 9. Neden mi YAY; Sevdiklerine karşı bambaşkadır. Soğukkanlı gibi gözükebilir ama yeterince tanıdıktan sonra öyle olmadığını görebilirsiniz. Çünkü bencil değildir. Sabretmesini bilir. Şükretmesini bilir. Samimiyetinden ödün vermez. Dürüsttür ama kimi nereye koyduğunu unutmaz.
 10. Neden mi OĞLAK; Çünkü onun gibi kimse sevemez. Çünkü onun gibi kimse güvenemez. Çünkü onun gibisi zor bulunur. Her zaman dobradır, yalan söylemez, ihanet etmez. İnsanları olduğu gibi kabul eder, kimseyle dalga geçmez. Kimseyi üzmez. Her zaman karşısındakine değer verir.
 11. Neden mi KOVA; Çünkü kimseye kötü niyetli yaklaşmaz. Çünkü bencil değildir, sevgisini bile paylaşır. Soru sormaz sevdiğine, sarılır ona. Huzurlu bir burçtur, kalabalığı pek sevmez. Yanındayken mutsuzluğu unutursunuz. Çünkü hep içten, hep samimi ve hiç değişmez, eskisi gibidir o.
 12. Neden mi BALIK; Çünkü çok açık sözlü. Yalan söylemez, yapmacık olmaz. Merhametlidir hep. Soğuduğunda bile sevdiğine karşı hep sıcakkanlıdır. Onun yanındayken huzuru hissedersiniz. Duygularını çok derinde yaşar, dışarıdan bakarsanız duygusal olduğunu bile farketmezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir