24.12.2018 Burç Yorumları

Okuma Süresi: 2 Dakika

KOÇ dik başlıdır ama bu onun egolu olduğu anlamına gelmez. Koç eskisi gibi değil, çoğu şeyi boşverdi, eskiden olsa her şeyi kafaya takardı. Koç olgunlaştı, eskisi gibi değil artık. Koç ağırbaşlı bir burçtur, mesafelidir genelde ama bu onun soğuk birisi olduğunu anlamına gelmez.

BOĞA kendinden bahsetmeyi sevmez. Boğa herkesle dertleşmez ama dertleştiği insanlara da çok güzel destek olabildi. Boğa’nın sevmediği şeylerin başında güvensizlik gelir. Eğer Boğa birisine güveniyorsa, o insana her şeyiyle güvenir ve bu yüzden çok üzülür güveni kırıldığında.

İKİZLER’in sınırları yok. İkizler sınırlarını kendisi belirler. İkizler’in kurnazlığı yok, ona kötülük yapanlar zaten kazdıkları kuyuya kendileri düşüyorlar. İkizler’in farklı bir yeteneği yok, sadece diğer insanlara göre her şeyi önceden düşünüp, sonuçlarını anlayabiliyor.

YENGEÇ çok eğlencelidir. Yanında kimse olmasa bile, tek başına espiriler yapıp gülebilir. Yengeç durduk yere bir şeye gülmez, aklına bir şeyler gelmiştir o yüzden gülüyordur.Önemli olan: Yengeç’in gülen gözlerindeki o uzaklara dalmışlığı,hayal kırıklıkların görmeniz.O çok farklı.

ASLAN’ı yüzünde tebessümler uyandırın. Aslan çok güçlüdür, tek başına koca bir ordudur o. Aslan’a destek olmak istiyorsanız, yanında olun, karşısında değil, bahaneler üretmeyin ona karşı. Aslan’ın en nefret ettiği şeylerin başında bahaneler gelir. Aslan’a karşı dürüst olun abi.

BAŞAK hiçbir zaman umudunu kaybetmez. Her zaman etrafındakileri mutlu etmeye çalışan, pozitif düşünen ve eğlenmeyi seven burçtur. Başak bazen ne istediğini bilemiyor. Çünkü o kadar yorgun ki, şu sıralar bazı şeyleri yapmaya ne hevesi kalıyor, ne de enerjisi. Başak’ı mutlu edin.

TERAZİ kinci değildir ve hiçbir zaman öyle olmaya çalışmadı.Terazi kafasını öyle boş şeylerle yormaz.Terazi karşısındakini mutlu etmeye çalışır hep,peki onu kim mutlu edecek? İşte en önemlisi bu.Herkesi mutlu eder Terazi ama sıra ona geldiğine boşver denilir,başka hiçbir şey.

AKREP herkese güvenmese de, çok merhametli burçtur. Herkesle samimi olmasa da, yarı yolda kimseyi bırakmaz. Biliyor musunuz niye? Çünkü kimsenin o duyguyu yaşamasını istemez ama kendisi o duyguları dibine kadar yaşadı. Yarı yolda bırakılmaktan nefret ediyor Akrep. Sevin Akrep’i.

YAY her şeyi tek başına halleden burçtur ama bazen desteğe ihtiyacı oluyor, yardıma ihtiyacı oluyor ve o desteği göremeyince soğuyor güvendiği insanlardan. Yay’ın ruh hali niye böyle garip demeyin, boşuna öyle olmaz o. Bir şeyler yolunda gitmiyordur, ya da çok kırılmıştır o.

OĞLAK hayatına herkesi almaz. Oğlak herkesle gülmez işte. Çünkü güven kırıklıkları, hayal kırıklıkları yaşayan bir burç olarak, hep bir korku var içinde. Acaba bu insana güvensem beni yarı yolda bırakacak mı? diye düşünür hep. Bunun ne kadar zor olduğunu bilemezsiniz.

KOVA da isterdi hiçbir şeyi umursamamayı, hiçbir şeyi kafaya takmamayı, insanların ona küçücük sözüne bile kırılmamayı, her şeye kafaya takmamayı. KOVA bazı şeyleri istese de yapamıyor, ilk yerde güven geliyor.Kime güveneceğini kendisi bile bilemiyor,o kadar güvensizlikten sonra.

BALIK şu sıralar biraz durgun ama bir o kadar da neşeli, eğlenceli. Balık şu sıralar tam olarak nasıl ruh halinde olduğunu bilemiyor. Niye mi? Çünkü 5 dakika önce üzgünken, 5 dakika sonra kahkaha atıp, eğlenebiliyor. Balık’ın şu sıralar kucak dolusu sevgiye ihtiyacı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir